U14 poisid pakkusid kaks väga põnevat lahingut Õhtu pärl oli 18.15 alanud finaalmäng, kus Kesklinna KK U14 oli kolmandal veerandil 15 punktiga kaotusseisus, aga lõpuks alistasid nad Kiili SK/Rae Spordikooli 86:79. Võitjate parimatena viskasid Mathias Jaani 21 ning Markus Marten Tõnso 17 punkti, kaotajate edukamad olid Romet Saarniit 23 ja Rudolf Lepa 22-ga.

Pronksi võitis kolmandal veerandil 21 punkti juhtinud, aga vastased mängu tagasi lubanud Viljandi SK/KK Quercus, kes olid 44 punkti visanud Bert Martini vedamisel 77:75 üle võistkonnast BC Kalev/Cramo/KK Sokud.

Kell 16 alanud tüdrukute finaalis alistas BC Star/BS Tallinn Kalev 82:54 Keila Korvpallikooli. Võitjate poolel tegi vägeva esituse Madeleine Veerpalu, kelle arvele jäi 33 punkti, 25 lauda, kuus korvisöötu ja kuus vaheltlõiget, hõbemedalistide parim oli Astrid Lepp 17 punktiga. Mõned tunnid varem toimunud pronksimängus alistas Rapla Korvpallikool 23 punkti visanud Eva Marie Lindali vedamisel 60:51 Tartu Ülikool Gepardid.