Pere ja Laps kutsub Suurele teatrite päevale! Lapsed saavad ise proovida muinasjutujoogat ja tsirkusetrikke!Pere ja Laps kutsub Suurele teatrite päevale! Lapsed saavad ise proovida muinasjutujoogat ja tsirkusetrikke!
Foto: Shutterstock

Muinasjutujooga sobib hästi neile, kes armastavad aeg-ajalt igapäevaelust fantaasiamaailma rännata. Läbi joogaasendite tehakse järgi erinevaid muinasjututegelasi - lumehelvest, konna, näkineidu ja teisi. Kes huvitub tsirkusest, saab päris klouni juhendamisel õppida žongleerimist. Ja seda kõike juba 26-l märtsil.

26. märtsil kell 12-16 toimub Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumis „Suur teatrite päev“, mis on täis võimalusi erineval viisil teatri kui sellisega tuttavaks saada. Kaks sellist võimalust on eelregistreerimisega, sest grupi suurus on piiratud. Nõnda ootame liituma muinasjutujooga ja tsirkuse tööta gruppidega.

Kell 12.15 algab muinasjutujooga, juhendajaks Jane Meresmaa-Roos Teoteatrist. Muinasjutud aitavad maailma muuta rõõmsamaks ja põnevamaks, olles ühtviisi õpetlikud ja kaasakiskuvad. Oma kehaga püütakse jäljendada muinasjutulist loodust ja maastikke, kus tegelased seiklevad.

Sobib lastele alates 3. eluaastast. Gruppi mahub 15 last, emmed-issid saavad töötuba pealt vaadata või leida endale muuseumis muid põnevaid tegevusi.

Kell 13.15 toimub tsirkuse töötuba Aita Vaheri juhendamisel. Vaherite tsirkuseperekonna liige Aita Vaher on vabakutseline näitleja, draama- ja kõnetehnika õpetaja, laulja ja tsirkusekloun. Töötoa raames õpetab ta lastele žongleerimist.

Seotud lood:

Sobib lastele alates 6. eluaastast. Gruppi mahub 10 last, emmed-issid saavad töötuba pealt vaadata või leida endale muuseumis muid põnevaid tegevusi.

Kohtade broneerimine e-posti aadressil info@tmm.ee või telefonil 644 2132. Kes gruppi ei mahu, leiavad endale muuseumist mitmesugust tegevust!

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare