Emahoroskoop: kuidas sinu tähemärk emarolliga hakkama saab?


1/3
Emahoroskoop: kuidas sinu tähemärk emarolliga hakkama saab?
Foto: Shutterstock

Milline sa emana oled? Selleks, et iseennast või ka oma ema emarollis mõista, on astroloogia suurepärane abimees. Sa võid isegi juba enne lapsesaamist teada saada, milline ema sa tulevikus oled.

Astroloogias pole ühegi tähemärgi esindaja „halb ema” ega ka „hea ema”, on lihtsalt erinevad emad.

Jäär emana (21 märts — 19 aprill)

Kui üldse mõni tähemärgi esindaja ongi sündinud kasvatama suurt pesakonda, siis see on Jäär! Jäärast naine on täidetud tule elemendile omase otsatu energiaga ja on ühtlasi sodiaagi esimene tähemärk — see kõik teeb ta sündinud liidriks, kellele on kaasa antud loomulikud instinktid järglasi kasvatada. Ta ei tagane ühegi takistuse ees. Ja pole vahet, kas Jäärast emal on üks laps või lausa kuus last, ta suudab suurepäraselt kõiki lapsi ja nende tegemisi hallata ja seisab ka selle eest, et laps õpiks omal käel toime tulema. Samuti hindab Jäär emana kõrgelt oma lapse eripärasid ja iseseisvuspüüdeid. On ju Jäär ka ise suur iseseisvuse eest võitleja.

Asi, mida Jäärad enda puhul aga jälgima peaksid, on nende tuline loomus. Nad peavad hoolega vaatama, et nende omadus enesevalitsust kaotada, lastele kahju ei teeks. Jäärad võivad kiiresti ja impulsiivselt tegutseda ja öelda oma lapsele välja asju, mida hiljem kahetsevad. Hoia oma impulsiivsus lõbusateks mängudeks ja seiklusteks ning kui vihastad, siis loe kõigepealt kümneni.

Seotud lood:

Sõnn emana (20 aprill — 20 mai)

Maine, tasakaalukas ja eesmärgikindel Sõnn tutvustab lapsele turvalise kodu poolt pakutavat kindlustunnet. Sõnnist ema õpetab oma lapsele, kuidas leida rahu, selgust ja tasakaalu looduse keskelt. Ta annab eeskuju, kuidas keskenduda ühele eesmärgile korraga. Ülitundliku ja rahutu lapse jaoks on Sõnnist ema suurepärane tasakaalustaja, kes aitab lapsel olulist ebaolulisest eristada ja on oma lapse heaolule vägagi pühendunud.

Aga on asju, mida Sõnn peaks emana enda puhul jälgima: kangekaelne loomus võib Sõnni oma teismeliste lastega tõsise konfliktini viia. Oma maise loomuse tõttu hindab Sõnn head toitu ja jooki, mistõttu ta võrdsustab hea toidu pakkumise hoolimise ja armastusega ja nii võivadki tema poolt toiduga hellitatud lapsed muutuda ülekaalulisteks.

Kaksikud emana (21 mai — 20 juuni)

Loe veel

Kaksikutest ema lapsed on enamasti küllalt laia silmaringiga ja ümberringi toimuvast hästi informeeritud, sest Kaksikuid juhib kommunikatsiooni ja informatsiooni kureeriv planeet Merkuur. See tagab, et Kaksikutest ema algatab alati söögilauas põnevaid vestlusi. Kaksikutest ema lapsed on enamasti ka jutukad, sest ema julgustab neid alati oma arvamust väljendama. Kaksikuid peetakse ka androgüünseks, mistõttu on Kaksikutest emal teistest tähemärkidest mõnevõrra lihtsam mõista nii tütarde kui poegade elus toimuvat.

Kuid Kaksikutest emal tasuks aegajalt endale ka reaalsuskontrolli teha. Selle sotsiaalse tähemärgi esindajana tahad kindlasti, et sinu lapsed naudiksid igati kõike, mida elu pakub, kuid on oht, et lased neil liiga metsikult kasvada. See tuleneb sellest, et Kaksikutel on mõnikord raske olla oma nõudmistes järjekindel ja sinu enda poolt osavaks suhtlejaks kasvatatud lapsed kasutavad sinu järjekindlusetust kohe ära, et endale veelgi suuremaid vabadusi luua.

Vähk emana (21 juuni — 22 juuli)

Kui tähemärkide esindajate hulgast tuleks valida, kes on kõige rohkem kanaema, siis kohe kindlasti saab selle positsiooni endele Vähk. Vähist ema armastab oma kodu ja pere eest hoolitseda. Ta loob oma lastele sooja ja mõistva koduse õhkkonna. Veemärgina on tal loomulik tundlikkus mõista teiste emotsioone ja just Vähist ema on see, kellel on alati aega istuda oma lapse voodiserval ja aidata tal oma tunnetest aru saada. Tema on see, kes on valmis last alati ära kuulama ja samal ajal talle veel ka lemmiktoitu valmistama.

Aga Vähk peaks emana endale meelde tuletama, et ta ei suuda oma lapsi kõige eest ka kaitsta ja et neid pole tegelikult vaja vati sees kasvatada. Koht, kus pere elab, olgu siiski ka avatud kodu, mitte üksnes kindlus, mis oma müüridega kõik maailma kurja eemale hoiab. Ka päriselu tuleb lastele nuusutada anda, sest muidu jäävad nad abituks. Vähist ema peaks endale meelde tuletama, et liigselt hoitud lapsed võivad ellu astudes olla ka üleliia kartlikud ja naiivsed ning neil on raske enda eest seista.

1/3
Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare