HOROSKOOP EMADELE | Mida ütleb tähtkuju sinu vanemlike omaduste kohta


HOROSKOOP EMADELE | Mida ütleb tähtkuju sinu vanemlike omaduste kohta
Foto: Shutterstock

Astroloogias ei sildista ükski tähemärk ühte ema heaks või halvaks. Küll aga toob tähemärk välja teatud omadused, mille järgi võib vanemalt oodata tema tähemärgile omaseid käitumismustreid ja eelistusi. Vaata, kas tunned siin ära iseennast või hakkad hoopis enda ema paremini mõistma?

Foto: Shutterstock


Jäär (21.03-19.04)

Jäära tähtkujus sündinud emale sobib suure pere eest hoolitsemine. Tema element on tuli ja ta on oma laste suhtes alati kaitsval positsioonil. Samuti on Jäära tähtkujus sündinud ema oma perekonna loomulik juht, oskab lapsi hästi suunata ja paneb vaidlustes oma sõna maksma. Pole oluline, kas Jäärast emal on üks või 5 last, sest ta rivistab nad kõik üles. Samas võimaldab ta lastel ka piisavalt iseseisev olla, sest ka Jäära tähtkujus sündinud ema on loomu poolest väga iseseisev.

Küll aga peaksid Jäära tähtkujus sündinud emad olema ettevaatlikud, et nad ei teeks oma liigse kontrollimise ja rivistamisega rohkem kahju kui kasu. Jäär ärritub väga kergesti, kui lapsed ei kuula tema sõna ja ei tee täpselt nii nagu ta tahab. Niisiis võib Jäärast ema vihahoos oma lastele öelda teravalt kõik välja, mida sülg suhu toob. Ja pärast on seda raske siluda.