Köögi kujundus võib sinu isiksuse kohta nii mõndagi öeldaKöögi kujundus võib sinu isiksuse kohta nii mõndagi öelda
Kollaaž. Fotod Shutterstock

Köök on iga peo, suurema söögitegemise ja laisa pühapäeva masinaruum. Köök pole pelgalt koht, kus hoida toitu — köök on kodu süda, kust juhitakse tervet perekonda. Tavaliselt on see kodu kõige olulisem ruum ja nii ütleb selle olemus palju ka sinu enda kohta.

Seetõttu peaks köök sinu enda stiiliga kokku klappima ja seda mitte ainult välisilmes, vaid ka selles plaanis, mis tunde see kasutamisel loob. Milline köök oleks sinu jaoks ideaalne? Leia alltoodud valikute hulgast, mis kõige paremini sinu enda stiiliga kokku sobib.

Klassikaline köök

Traditsiooniline ja elegantne, reserveeritud ja maitsekas, kuid mitte iial igav! Sinu süda kuulub maitsvale ja armastusega valmistatud toidule, mis on valmistatud traditsioone silmas pidades ja sadu kordi läbi katsetatud.

Klassikaline köök on nagu klassikaline auto — see ei lähe iial moest. Kuid erinevalt klassikalisest autost ei tohiks „osana kogemusest“ selle juurde kuuluda juhuslikud mehhaanilised kiiksud ja rikked. Köök peab kogu aeg töökorras ja toimiv olema.

Tänapäevast klassikalist kööki iseloomustab kombinatsioon puidust, traditsioonilistest värvidest ja usaldusväärsetest kaasaegsetest köögiseadmetest, mis toimivad ideaalses harmoonias sinu metoodilise stiiliga. Sa oled köögis toimetades efektiivne ja korralik — sa ei ole kokk, kes endast segaduse maha jätaks.

Seotud lood:

Klassikalistes värvitoonides pliit või traditsiooniline puuküttepliit annab su küpsetamisparadiisile viimase lihvi, see on kui kirss tordil! Iga pagar tunneks su köögis toimetades uhkust!

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare