Mis just sellele tähemärgile suhete koha pealt eriti vastukarva onMis just sellele tähemärgile suhete koha pealt eriti vastukarva on
Foto: Unsplash

Sul on partner, kelle käitumise tagamaid sa alati ei mõista. Äkki on asi sellest, et niisuhune käitumine on omane just tema tähemärgile?

AmoreMi selgitab tähemärgi kaupa lähemalt, et mis kellelegi siis ebameeldiv või vastumeelne tundub. Siis sa tead, kuidas teise inimesega käituda, et teda mitte vastukarva hõõruda!

Jäär (21.3-19.4)
Jäär kohe ei kannata ootamist — kui tema on näiteks sõnumi saatnud ja vastus saabub 20 minuti pärast või hiljemgi. Kui Jääral on kellegi vastu tunded, siis ta tahab temaga rääkida nii ruttu kui võimalik nii tihti kui võimalik. Ta ei soovi mingeid mänge. Ega kella vaadata ja vastust oodata, mis annab justkui õiguse uus sõnum teele panna.

Sõnn (20.4-21.5)
Sõnn ei kannata, kui teine pool järsku suhtlemise lõpetab ja selgitustest hoidub. Üks asi on see, kui keegi tahab tema juurest lahkuda, teine asi on mitte seletada põhjuseid. Sõnn lihtsalt peab teadma, mida tema valesti tegi (partneri arust).

Kaksikud (22.5-21.6)
Kaksikutele ei meeldi interneti teel sebimisvõimaluste rohkus. Nad ei oska meeldivate inimeste hulgast seda üht ja õiget valida. Neile tundub sellises olukorras alati, et kui valik ära teha ja ühele kindlaks jääda, siis lipsab midagi isegi paremat samal ajal minema.

Seotud lood:

Vähk (22.6-22.7)
Vähile ei meeldi üldse see, kui paljud tuttavad paistavad eelistavat ainult pinnapealseid suhteid, näiteks ütlevad, et pole millekski tõsiseks hetkel valmis. Vähk pole ühe-öö-tüüp ega ilmselt saagi olema.

Lõvi (23.7-22.8)
Lõvi oskab sensuaalsusest ja seksist lugu pidada, aga ei kannata sellega seonduvaid labasusi nagu enda alasti pildistamine ja foto teisele saatmine — või et partner küsib sellist asja. Võib mõjuda vanamoeliselt, aga Lõvi tahab, et inimesed üldse seksiga kauem ootaksid — vähemalt kauem kui esimesed kohtingud.

Neitsi (23.8-22.9)
Neitsi ei kannata peaaegu-suhteid. Kui keegi meeldib, siis Neitsi tunneb soovi talle kohe pühenduda. Ta ei mõista neid, kes on nõus pika aja jooksul ainult flirtima, aga ei liigu suhtega edasi või ei muuda asja „ametlikuks”. See lihtsalt ei mahu talle pähe.

Loe veel

Kaalud (23.9-22.10)
Kaaludele ei meeldi sotsiaalmeedias toimuvat jälgida ja analüüsida. See võib ju hulluks ajada, kui hakata mõtlema, et mida see tähendab, kui kindel isik laikis kindlat pilti. Või siis saatis sõnumiga pildi, aga ei lisa mingit kommentaari. Kaalud leiavad, et moodne tehnoloogia muudab suhted keerukamaks kui need niigi juba on.

Skorpion (23.10-22.11)
Skorpion ei kannata olukorda, kus ta ei oska suhtele mingit selget nime anda. Ta lihtsalt peab teadma, et mis positsioonil ta on või kuidas kaaslane temast mõtleb — aga ei taha samas küsida, sest kardab mõjuda klammerduvalt.

Ambur (23.11-21.12)
Amburile valmistab raskusi kohtinguprofiilide koostamine. Ta ei suuda näiteks otsustada, millised pildid teda ligitõmbavalt kujutavad, või milline enesekirjeldus mõjub originaalse asemel veidralt. Amburil pole sellistes asjades aimugi, kuidas toime tulla.

Kaljukits (22.12-20.1)
Kaljukitsele ei meeldi suhted, mis koosnevad peamiselt sõnumisaatmisest või helistamisest, eriti kui pole inimest juba päriselus eelnevalt näinud. Kaljukits tahab suhelda otse, näost näkku, isiklikult.

Veevalaja (21.1-18.2)
Veevalaja ei armasta üldse digisuhtlemist. Talle ei meeldi sõnumite koostamise kallal pusida, kuni need ideaalsed tunduvad, aga vähemaga ei saa ju ka leppida. Talle ei meeldi vaadata ekraanil hüppavat kolme punktikest, mis märgib, et kaaslane parajasti kirjutab midagi. Ja taa vihkab emojisid, sest ei adu, et mida saatja nendega mõelda võis.

Kalad (19.2-20.3)
Kaladele ei meeldi see, kui raske on eksist üle saada. Võib ju mingi hetk tunduda, et nüüd on kõik juba seljataga, aga siis nad näevad näiteks fotot või sotsiaalmeediapostitust, mis inimest meelde tuletab, ja kõik algab nagu otsast peale. See on nii ebameeldiv tunne, et kellegi „kustutamine” on nii raske.

Kui soovid rohkem suhete kohta lugeda, siis vaata suhted.ee

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare