Seitse suurt viga, mida teevad suhtes peaaegu kõik naised

 (3)

Seitse suurt viga, mida teevad suhtes peaaegu kõik naised
Foto: Shutterstock

Naine on see, kes on suhtes määravaks pooleks. Mõned nõustajad ei ootagi oma vastuvõttudele mehi, sest arvavad, et mehed püüavad tõestada ainult üht — naistel pole õigus. Mõnikord ei olegi.

Osad psühholoogid töötavadki pelgalt naistega seetõttu, on sügavalt veendunud, et kui naine suhtes midagi muudab, muutub mees koos sellega. Milliseid suurimaid igapäevaseid vigu naised suhtes teevad? Toome neist teieni seitse levinumat.

Räägid liiga palju

Üks peamistest suhtevigadest on see, et liiga paljud arutelud algatatakse naise poolt. Ja me ei pea silmas niisama pisikest lobisemist, vaid näägutamist — selle asemel, et öelda, miks ta end halvasti tunneb, ütleb naine mehele „Ma ütlen sulle, kuidas seda teha tuleb! Ma ju tean, sul pole õrna aimugi …“ ja loeng algab. Näiteks juhtub see autos sõites, kumbki ei saa sealt lahkuda.

Foto: Shutterstock

Kogu reisi vältel näägutab naine mehe kallal mingi mehe meelest väikese ja tegelikult täiesti ebaolulise asja pärast. Koju jõudes nad söövad, lähevad voodisse, seksivad ja hommikul algab ring otsast peale.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare