Suur vanusevahe suhtes — plussid ja miinused

 (1)

Suur vanusevahe suhtes — plussid ja miinused
Foto: Shutterstock

Suur vanusevahe on suhetes on midagi tabu taolist eriti siis, kui vanem pool on naisterahvas ja noorem mees. Inimene tahab aga eelkõige õnnelik olla ja alles siis painduda selle järgi, mida reeglid või normid talle ette kirjutavad.

Märkimisväärse vanusevahega lähisuhte miinused on meil selged, nendeks on põhiliselt ümbritsevate inimeste kõõrdpilgud, kirjutab suhted.ee. Mis võiksid olla aga plussid?

Parem seks. Aastatega on inimesel olnud palju aega enda keha tundma õppida - ka seda, kuidas partnerile naudingut valmistada. Seksuaalsuhe vanema partneriga võib tuua armuellu uue mõõtme, milleks noorem ja vähemate kogemustega partner tingimata valmis või nõus poleks.

Sisukamad vestlused. Sa ei viitsi enam kuulata, kuidas järjekordne staar-DJ lähimas ööklubi rokkis või viimasel nädalavahetusel kõvasti alkoholi „ära lahendati"? Oled tüdinenud sellest, kuidas tema vaba aeg on täidetud mõttevabade tegevustega helendava ekraani ees? Igatsed intellektuaalset vestlust ja seda, et partner ka kuulata oskaks ja tahaks, mitte ainult endale ei keskenduks? Võib juhtuda, et seda pakub vaid inimene, kelle vanus ületab 30.

Seotud lood:

Üldine küpsus. Kui soovid elus plaane teha ja edasi jõuda, on kergem leida vaimset tuge vanemalt partnerilt, kes ei jookse läbi elu „pea laiali otsas" ja kellel on ka kogemusi, kuidas eesmärke saavutada.

Pere. Paljudele meeldib, et vanemal ja lahutatud partneril on pere (lapsed) juba olemas ja ei pea eeldama, et ta hakkab peagi survet avaldama selle ringi laiendamiseks. Ühtehoidva pere uueks liikmeks saada on meeldiv kogemus, mis võib inspireerida ja eeskuju anda - lisaks annab partneri teiste lähisuhete jälgimine vihjeid, kas temaga tasuks pikemalt kokku jääda.

Kokkuvõttes võib öelda, et vanusevahega seotud miinused eksisteerivad ainult siis, kui asjaosalised ise neid näevad. Meeldimine ja sobivus ei küsi vanusest ja taustast ning mis suhteid tegelikult elus hoiab, sõltub rohkem meie edasisest valmidusest end avada ja üksteist toetada!

Kui tahad rohkem suhete kohta lugeda, siis vaata: suhted.ee

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare