Sa pole ainus, kes last ootab — viise mehe kaasamiseks rasedusse!


Sa pole ainus, kes last ootab — viise mehe kaasamiseks rasedusse!
Scanpix

Loodus on määranud nõnda, et meie kanname lapsi ja mehed jäävad sellest kõrvale. Ometi saame me anda kõik endast oleneva, et lapse isa ei tunneks end nende üheksa kuu jooksul liialt kõrvalejäetuna. See aitab tal lapsega sidet luua ja teil enne suurt muutust oma "tiimi" tugevdada.

1. Lapsega rääkimine
Laps kuuleb juba kõhus oma vanemate hääli, nii et miks ei võiks isa temaga veidi vestelda? Alguses võib see tunduda pisut kummaline, kuid lõpuks lobisete te mõlemad lapsega pidevalt.

2. Puudutused

Laps saab kõhus aru rohkem, kui me arvatagi oskame ning ta reageerib, kui keegi lähedane teda puudutab. Mees võiks aeg-ajalt käsi su kõhule asetada ja lapsele pai teha, et laps teaks, et isa on lähedal.

3. Käige koos arsti juures
Mees ei pea autos ootama, kuni sina ultrahelis oled. Kutsu ta endaga arsti juurde kaasa, sest kui ta on väärt mees ja isa, tahab ta kindlasti juures olla ja kuulda, kuidas sinul ja teie lapsel läheb.

4. Ostke koos riideid
Ära mine omaette sipukaid valima, vaid võtke need vahvad ostud ette koos. Ehkki meest ei pruugi miniatuursete pluusikeste ja sokikeste värv nii palju huvitada kui sind, tunneks ta end siiski kaasatumana, kui saaks samuti oma tulevasele lapsele midagi välja valida.

5. Mõelge nimele
Lapsele tuleks nimi valida koos. See võib tekitada küll rohkelt vaidlusi ja lahkhelisid, eriti kui teie maitse nimede osas on nagu öö ja päev. Ometi võiks

Allikas: allwomenstalk.com

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare