Ajakiri Pere ja Kodu ühines Delfi teemaveebiga Pere ja Laps


Ajakiri Pere ja Kodu ühines Delfi teemaveebiga Pere ja Laps
Ema ja lapsFotolia

Ajakiri Pere ja Kodu ning Delfi teemaveeb Pere ja Laps ühinesid. Pere ja Kodu on Eesti suurim ja sisukaim lapsevanematele mõeldud ajakiri ja portaal. Ootame sind lugema ja kaasa rääkima!

Pere ja Laps ning Pere ja Kodu panid leivad ühte kappi! Uueks perenimeks sai Kodu ja edasi tegutseme Pere ja Kodu nime all. Nüüd on meie seniste ja uute lugejate päralt lisaks ägedale veebisisule ka huvitav ajakiri. Lisaks, vaata nüüd: see on kõige lahedam töökuulutus üldse!

Kui tunned, et see kuuluts sind kõnetab, siis võta ühendust perejakodu@perejakodu.ee

Uus veebiportaal asub aadressil www.perejakodu.ee

Pere ja Kodu uueks peatoimetajaks saab senine Pere ja Kodu eriväljaannete 9 Kuud, Beebi ja Meie Lapse Tervis projektijuht ning Pere ja Kodu toimetaja Kerttu Jänese. Veebitoimetajana jätkab Eve Kallaste. Ajakirja senine peatoimetaja Heidit Kaio asub Eesti Naise peatoimetaja kohale. Eesti Naise peatoimetaja Aita Kivi hakkab vedama neli korda aastas ilmuvat Elu Lood väljaannet.

Alates 1. juunist saab Delfist lugeda Eestis tuntud ja armastatud ajakirju Eesti Naine, Anne & Stiil, Pere ja Kodu, Oma Maitse, Tervis Pluss ja Jana ning Kroonika.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare