Kogu kilomeetreid Pere ja Koduga ning võida tasuta pääse Kärumaratonile!


Kogu kilomeetreid Pere ja Koduga ning võida tasuta pääse Kärumaratonile!
Pere ja Kodu juuninumbri kaanestaar Daniel LeviHele-Mai Alamaa

19. augustil toimub Eesti esimene Kärumaraton, kuhu ootame kõiki emmesid ja issisid! Pole vahet, kas jalutad lapsega linnas või looduses, kiiresti või aeglaselt – oluline on, et tunned koos lapsega liikumisest rõõmu!

Just niisamuti, nagu ajakirja Pere ja Kodu juuninumbri kaanestaar Daniel Levi. Esmakordselt Eestis on 10km rada kohandatud spetsiaalselt lapsevankriga läbimiseks, et ka lapsevanemad saaksid osa võtta spordisündmustest ja tunda rõõmu lapsega koos liikumisest.

Elamusmaratonide korraldaja Kunnar Karu toob esile, et kindlasti ei ole tegu klassikalise spordivõistlusega – Kärumaratonil aega ei võeta ning oluliseim on osavõtt ja rõõm lapsega koos sportimisest. „Soovime esile tõsta seda, et väikelapsega koos sportimiseks on mitmeid võimalusi ning käruga pikemate vahemaade kõndimine igale vanusele ja kehale sobilik tervisespordi võimalus,“ sõnab Karu.

Seotud lood:

Pere ja Kodu loosib välja 10 tasuta Kärumaratoni pääset! Loosis osalemiseks lae endast sotsiaalmeediasse üles pilt lapsevankriga jalutamisest või sportimisest ja lisa juurde hashtag’id #perejakodu, #elamusmaratonid ja #kärumaraton ning osaledki loosimises! Kärumaratoni pääsme 10 võitjat loosime välja 16. juulil ja võitjatega võtame ühendust Facebooki või Instagrami konto kaudu.

Maraton ei küsi vanust - tule ja läbi oma lapsega tema elu esimene maraton!

Loe Kärumaratonist lähemalt www.elamusretked.ee
Jälgi Pere ja Kodu ka Facebookis ja Instagramis www.instagram.com/perejakodu_ajakiri

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare