Ansambel Noorkuu sõnul tulid nad hea meelega vastu Rotary naiste palvele olla heategevusliku kontserdi peaesineja. „Tallinn Hansa Rotary klubi rääkis meile möödunud suve projektist, tänu millele sai nädal aega Peipsi ääres suvelaagris olla 180 puudustkogevat last. Samuti tuli jutuks see, et hästi õnnestunud projekti soovitakse ka sel aastal korrata. Meie jaoks oli liigutav, et ka meil paluti ulatada projekti õnnestumiseks abikäsi. Olime pikema mõtlemiseta nõus. Oma lapsepõlvest teame, kui lahe on olla laagris, mida tähendab laagrirõõm ning kuidas sellised sotsiaalsed tegevused liidavad," kommenteeris Noorkuu.

8. märtsi heategevusliku kontserdi peaesineja on ansambel Noorkuu, kuhu kuuluvad Ilmar Madison, Rein Kahro, Martti Meumers, Märt Murrik ja Remi Teras. Samuti esineb rahvusooper Estonia poistekoori vanem õppekoor Jaanika Kuusiku juhendamisel.

Piletid, hinnaga 15‒19 eurot, on müügil Piletilevis: http://www.piletilevi.ee/eng/tickets/muusika/rock_ja_pop/noorkuu-naistepaevakontsert-meestelt-naistele-159229/
Päikeselaagri projekti toetamiseks on võimalik teha annetusi ka Tallinn Hansa Rotary Klubi MTÜ arveldusarvele EE972200221059664072, märksõnaga „Päikeselaager", või annetada 5 eurot, kui helistada numbrile 9001210.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid