Lisaks Inga ja Toomase ühisvarale Nora Annile ja Inga varasemast kooselust sündinud Rasmusele kuuluvad Lungede kärgperre veel Toomase täiskasvanud lapsed Hanna-Marta (28) ja Ott-Marten(26), kes elavad nüüd juba iseseisvat elu, kuid kes Inga ja Toomase kooselu algul olid veel hilises teismeeas.

See, kui hästi kärgpere toimib, sõltub Inga sõnutsi mitmest asjaolust. Sugugi mitte ainult neist kahest inimesest, kellel ühel hetkel tunded üle pea kokku löövad. Uus, tekkinud kooslus peab meeldima naise sõnul kõigile lastele. “Sama palju puudutab see ka Toomase laste ema – kui tema poolt oleks vastuseis, ei saaks kõik sugugi nii mõnusalt toimida.”

Inga usub, et kõik ei olekski nii ladusalt läinud, kui ei oleks sündinud kogu pere omavahel siduvat Nora Anni. “Ilma temata võinuks Tomi lastel tekkida tunne, et “ahah, isa leidis endale uue noore naise ja kuidas ma seal kodus nüüd käin ja olen.”"

“Ei ole tegelikult üldse lihtne leida teed,” ütleb Inga, “kuidas harmooniline elu saaks toimida nii, et vanematel oleks hea ja lastel oleks hea. Aga kui mingi keeruline olukord ära lahendada..."

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid