Oma hoov, kus hea kasvada ja kust mugav kooli minna


Klaussonis pole hirmu, et laps toas telefoni külge kasvab, sest hoolega läbimõeldud õuealale mahuvad ära nii keksud kui ka kulad. Kuna parkimine on viidud osaliselt maa alla, jagub hoovi hulgaliselt rohelust. Perele jätkub ruumi nii grillpiknikeks kui ka peenemaks potipõllunduseks ürdiaias, isegi turvalisel rattahoidlal on siin oma koht. Vaikne ja rahulik Kalamaja kant pakub põnnipõlve pidamiseks ainult häid valikuid: rahulik agulimiljöö, rohkelt rohelust, mereäärsed mängumaad, pargid ja põnev vanalinn. Kui vaja kooli minna, jõuab siit mõne minutiga GAG-i algklasside majja, kaugele ei jää ka Reaal, kahekümne esimene või Westholm.

Kõike ka emale-isale


Kalamaja hoiab paarisuhte värske. Lastekasvatamise kõrval sageli närbuma kippuvat lähedust aitavad taastada lõputud mereäärsed jalutuskäigud, romantilised õhtusöögid hinnatud Kalamaja ja kesklinna toidukohtades ning ühised laupäevahommikud Balti jaama turul. Argiostude Rimi jääb kodust viie minuti kaugusele, kuid leiva-saia saab kätte veelgi kiiremalt kodutänava pagarikojast. Teatrid-kinod – needki jäävad kõnnikaugusele. Igavuseks pole aega! Ja kui kuskil kogukond üldse kokku hoiab ja usinalt tegutseb, siis päris kindlasti Kalamajas.

Avarus, kus võõrustada sõpru

Klaussoni Kommivabriku trendikates loft-tüüpi korterites on olemas kõik, mida industriaalse hõnguga kodudest oodata: kõrged laed, maast laeni ruudustatud aknad, avarad ja õhulised ruumid, mida toetavad heledates toonides sisekujundus ning kvaliteetsed naturaalsed materjalid. Stiilipuhas põhjamaine sisekujundus seob ajaloolise ja moodsa arhitektuuri harmooniliseks tervikuks, mis saab kindlasti ka sinu sõprade lemmikkogunemispaigaks.