Kõige suuremat rõõmu valmistasid mütsid ja peapaelad onkoloogia osakonnas olevatele lastele, kellelt keemia- ja kiiritusravi on röövinud juuksed. Lisaks tekitasid palju elevust ka päkapikumütsid ning lõbusate mustritega püksid, pluusid ja kleidid, mis valuga täidetud päevi aitavad veidigi helgemaks muuta. Beebidele jagus puuvillaseid ja meriinovoodriga mütsikesi, kindaid, papusid, kombesid ja tekikesi. Haigla oli eriti tänulik müts-sallide eest, kuna tihti juhtub, et laps tuleb haiglasse ühel aastaajal ja lahkub hoopis teisel ning õue minnes on väga vaja korralikku mütsi, et mitte veel haigemaks jääda. “Nii ilusad ja vinged asjad! Nüüd läheb meil küll suuremat sorti peoks,” muigas onkoloogia osakonna doktor Kadri Saks lõbusalt.”

“Kui päris aus olla, sündis selle ettevõtmise idee sellest, kui ise oma vastsündinud tütrega lastehaiglasse sattusin. See töö, mida siin tehakse, on niivõrd ennastsalgav ja oluline, et tänutunnet on raske sõnadesse panna,” tunnistas Bredeni turundusjuht Paula Särekanno. “Nemad päästavadki maailma iga päev, üks pisike elu korraga. Aitavad lastel ellu jääda ja suureks kasvada. Kuigi maailma mastaabis ei pruugi meie panus teab, mis suur olla, siis kui saame tuua naeratuse kasvõi ühe lapse näole, on see juba suur asi!”

“Breden Kids on tore ja tubli Eesti ettevõte, kes on juba varasemalt Tallinna Lastehaigla patsiente meeles pidanud ja neile kingitusi toonud. Täname neid kogu südamest, et nad otsustasid taas haiglas olevatele lastele rõõmu valmistada ning tõid kaasa suurel hulgal vahvaid riideid ja mütse oma tootevalikust,“ lausus Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja Inna Kramer. „Usun, et see armas heategevusprojekt, mis sündis koostöös Eesti Heategevusfondi juhataja Maia Privisega, võiks olla eeskujuks paljudele teistele Eesti ettevõtetele.“