Nutiseadmeid lastele keelata pole mõtet!

Lastele sobivate rakenduste, mängude ja äppide spikker
Irene ja Ott Heidmetsa pojad Rasmus (7) ja Ruben (4) said nutiseadmed kätte hiljuti ja nende kasutus on rangelt ema-isa kontrolli all. Üle poole tunni korraga – ja mitte ka iga päev – poisid neid ei saa ja ise lapsed mänge alla ei laadi. Valikud tehakse koos. Eesmärgiks leida rakendused, mis midagi õpetaksid. Rasmuse üks lemmik on hoopis täiskasvanute ajutreeninguks mõeldud äpp Lumosity. Samuti on ta teinud tutvust inglise keelt õpetavate mängudega, nagu Kangi Club ja Lingokids. Rubenile meeldib pilte värvida ja ta paneb ka meelsasti Vikerraadio Õhtujutu äpi pakutud puslesid kokku.
Irene ja Ott Heidmetsa pojad Rasmus (7) ja Ruben (4) said nutiseadmed kätte hiljuti ja nende kasutus on rangelt ema-isa kontrolli all. Üle poole tunni korraga – ja mitte ka iga päev – poisid neid ei saa ja ise lapsed mänge alla ei laadi. Valikud tehakse koos. Eesmärgiks leida rakendused, mis midagi õpetaksid. Rasmuse üks lemmik on hoopis täiskasvanute ajutreeninguks mõeldud äpp Lumosity. Samuti on ta teinud tutvust inglise keelt õpetavate mängudega, nagu Kangi Club ja Lingokids. Rubenile meeldib pilte värvida ja ta paneb ka meelsasti Vikerraadio Õhtujutu äpi pakutud puslesid kokku.Hele-Mai Alamaa

Jagame ideid, kuidas lasteaiaealisi nutiseadmetega mõistlikult ümber käima õpetada ja soovitame lastele kasutamiseks põnevaid rakendusi ning vahvaid äppe.

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid: