Lottemaa teemapargi turundusjuht Kaire Lerg leiab, et leiutamiskonkurss aitab mõista, kui tabavalt näevad lapsed meie ümber üles kerkinud probleeme ja tänu konkursile saavad nad väljendada ka oma muret ja toetust. „Leiutamisvõistluse võidutööd on kõik viidanud mingisugusele probleemile või asjale, mis ühiskonnas hetkel oluline on. Olgu selleks siis liigne magusa tarbimine, vaimne tervis või keskkonna pärast muret tundmine. Tänavune võidutöö tuletab meelde, kui väga me kõik vajame meelelahutust, mille abil unustada igapäevased mured. Karaoke on selleks väga hea võimalus ning tänu meie näitlejatele on meil märkimisväärne hulk spetsiaalselt Lottemaale kirjutatud laule, mis paljudele meie plaadilt ning kontserditelt juba tuttavadki on,“ avaldab Lerg.

Võidutöö autor Erki Nõmm tunnistab, et paljud lapsed armastavad laulmist kuna see teeb ka keerulistel aegadel tuju heaks ning annab enesekindlust ja esinemisjulgust. „Karaokelas ei ole suurt lava, sest väikesed esinejad alles koguvad julgust. See on koht, kus saab segamatult harjutada ja Leiutajateküla sõpradelt julgustust, et ükskord siis suuri lavasid vallutada,“ lisab Erki.

Varasemalt on Lottemaa Leiutamisvõistluse võidutööd olnud Kommipaberi avaja, Rõõmumeeter, Päästa meie planeet ning Kisatoru. Kõik leiutised on Lottemaale püsiatraktsiooniks ehitatud ning seekordse võidutöö pidulik avamine ning autasustamine toimub SUUR LEIUTAMISPÄEV 2022 üritusel 19. juunil. Võitja peaauhinnaks on reis Tallinki poolt ning teistele tublidele leiutajatele on auhinnad välja pannud Balbiino, Wendre, Vivita Estonia ja RMK.

Lottemaa 11.06.2022 algava suvehooaja ning leiutamisvõistluse kohta leiab lisainfot www.lottemaa.ee.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid