Magnuse uue kodu naabruses asuvate kruntide numbrid on plaanil märgitud 5 ja 3 ning lisaks on võimalik veel soetada noore pere programmi alusel viimane kinnistu numbriga 33, mille puhul pakub vald soodustingimusi noortele lastega peredele. Krunte saab broneerida ja enampakkumisel osaleda Tule Tõrva portaalis.

Magnus Kirt ehitas lapsena onni samale kohale, kus praegu rajab omale uut kodu

Kahekordne aasta meessportlane, Eesti rekordimees ja Doha MMi hõbe, meie oma odasangar Magnus Kirt on sündinud ja kasvanud Tõrvas.

„Kuna ma elan Vanamõisa järve lähedal, olid kõik ümbruskonna metsad ja mäed mulle juba lapsepõlves tuttavad mängukohad,“ meenutab Magnus. Täpselt oma uuele kinnistule ehitas ta lapsena onni ja tema isa, Eesti kelgukoondise peatreener Peeter Kirt, sooviski sinna maja ehitada. Kahjuks tol ajal jäi see vaid unistuseks.

„Lemmikud sportimise paigad on mul Tõrvas,“ on Magnus veendunud kodukandi parimates aktiivselt vaba aja veetmise võimalustes. Oma esimese võistluse tegigi praegune tippsportlane just Tõrvas koolistaadionil: „Tänaseks on staadion viimseni renoveeritud ja kaasaegne.“

Tõrva parkmetsas on 11,1 km mõnusaid kõnni-, jooksu- või suusaradu. Suusatajatele on kolmes pikkuses suusarajad – 1,0 km, 1,4 km ja 6,6 km –, millest 2,5 km on valgustatud, et ka pimedal ajal saaks trenni teha.

Tõrva on tõeline kuurortlinn nii suvel kui ka talvel. Hoolimata ilmast ja kohalikest järvedest ja jõgedest on tänapäeval võimalus ujuda päris mitmes lähedal asuvas veekeskuses ja spaas. Eesti vast kõige uuemas spaas – Tõrva Veemõnulas – tervitavad kolme rajaga 25-meetrine bassein, neli erinevat sauna, suur laste- ja mõnubassein, kaks mullivanni, lõõgastusala ning päikeseterrass.

Noore pere elurajoon

Tõrva vald on teinud lastega peredele oma maja soetamise soodsamaks, et unistus oma kodust ainult ilusaks mõtteks ei jääks.

Tõrva noore pere elurajooni detailplaneeringu illustratiivne visualiseering, autor Yellow

Tõrva vald rajab vallavanem Maido Ruusmanni sõnul 2023. aasta lõpuks alale vajalikud kommunikatsioonid. Parema elukeskkonna loomiseks on kinnistute vahele kavandatud rohealad ja mänguväljak. Lisaks on planeeritud põhjanurgas võimalus külaplatsi rajamiseks, kus kogukond saab ühiseid koosviibimisi korraldada. 120 m kaugusele jääb Vanamõisa järv ja kuurortlinna rand, piirkonna kõrval lookleb jõgi.

Noore pere programmi toel saab viimasele krundile number 33 kinnisvarahindaja kehtestatud turuhinnast iga leibkonna alaealise lapse kohta soodustust. Kaks viimast krunti otse Magnus Kirdi uue kodu naabruses leiavad omaniku enampakkumise teel. Elektroonilise enampakkumise osta.ee keskkonnas kahele kõige kõrgema väärtusega krundile ning avalduste esitamise võimaluse viimasele noore pere koduprogrammi kinnistule leiad Tule Tõrva portaalist.

Tõrva on üks väheseid ametliku kuurortlinnatunnistusega suvituslinnasid Lõuna-Eestis aastast 1937 ning tiitlit kinnitab kaunis järverand, kõrgeim vettehüppetorn, spordi- ja matkarajad, veemõnula ning rahvusvahelist tuntust kogunud liivaskulptuuride park. Iga-aastased Tõrva Tule-Päevad on Lõuna-Eesti üks suurimaid festivale, mis on Tõrvale omaselt just tulega seotud ning kulmineerub Tulede Ööga.

Tule Tõrva, päriseks! Uue kodu võimalused leiad Tule Tõrva portaalist.

Jaga
Kommentaarid