Senini olin harjunud inhalaatoriga, mis ei olnud kasutamisel just kõige mugavam. Seda eriti öösiti. Seinakontakti vajav inhalaator oli lärmakas ja lahtise ravimikambri tõttu sai seda kasutada ainult püstises asendis. Kidsmed MeshPlus on äärmiselt mugav. Masinat saab suletud ravimikambri tõttu kasutada ka selili ja kuna tegemist on hääletu masinaga, siis saab seda ka öösiti magava perekonna taustal kasutada. Inhalaator töötab patareidega ja kaalub kõigest 100 grammi, nii et isegi pere pisim jaksab seda peos hoida. Mask on pehmendatud äärega, mis tekitab kerge vaakumi. Samuti on see fikseeritud. Kuna mul on kassiallergia, leian Kidsmed MeshPlusist suurt abi – kui külastan kassiga kodusid ja kurk hakkab pitsitama ning nina läheb kinni, siis mõned minutit aurutamist aitavad olukorda taas normaliseerida.

Mis teeb Kidsmed MeshPlus inhalaatori eriliseks?

  • Saab kasutada pikali olles

Kuna vedelik on suletud kambris, siis saab seda pisikest vidinat igast asendist kasutada, mis teeb protseduuri eriti mugavaks – anna pikali olevale lapsele see lihtsalt kätte!

  • Hääletu ja juhtmevaba

Inhalaatorit saab kasutada ka magava lapse peal. Ise on võimalik seda kasutada uinunud lapse või elukaaslase kõrval, näiteks öösel, kui tunned, et viirus ligi tikub – saab olla kindel, et masin ei sega kellegi und.

  • Mugavalt kaasaskantav

Kompaktne, kvaliteetne ja stiilne lukuga kohver, tänu millele on mugav inhalaator kodust lahkudes kotti panna. Masin kaalub ilma patareideta ainult 100 grammi!

  • Head uudised prillikandjatele

Masinal on hästi peenike ja stabiilne aur, tänu millele saab masinat kasutada prille eest võtmata.

Põnevaid fakte inhalaatorite kasutamise kohta

  • Tähtsat rolli mängib inhalaatorist tulevate osakeste suurus. Liiga väikese suurusega osakesed lendavad hingates tagasi välja, samal ajal kui liiga suured ei jõua hingamisteede alumiste osadeni. Teadlased väidavad, et võrkinhalaatori puhul võiksid osakesed jääda 2–4 μm piiresse, Kidsmed MeshPlusil on 70% väljuvatest osakestest väiksemad kui 3 μm.

  • Inhalaator parandab enesetunnet ka allergiate puhul, vähendades limaskestade turset.

  • Inhalaatori maskil on olemas koht, kuhu lisada kumm, mille saab ümber pea panna ja lasta masinal oma tööd teha.

  • Kaasas on kaks eri suuruses maski lastele ja täiskasvanule ning lisaks suukaudne otsik.

  • Inhalaatorit on hea kasutada ka lihtsalt hingamisteede ja limaskestade niisutamiseks ning pehmendamiseks, näiteks kütteperioodil, kui niiskustase elamises langeb.

Haigusteperioodil on Kidsmedi inhalaator ja Kidsmedi Nosiboo ninaaspiraator parimad meetodid, kuidas aidata lapsel kiiremini terveneda. Vajalikud tooted nii noorele kui ka kogenud emale!

Kindlasti külasta ka Kidsmedi blogi, kust leiab väärtuslikku informatsiooni iga ema: www.kidsmed.ee/blog.

Kasuta sooduskoodi INHALAATOR10 ja saad inhalaatori 10% soodsamalt!

Jaga
Kommentaarid