Küll on praktiline, et toidupoest tellimisel saab täpsustada ajavahemiku, millal soovid oma kauba kätte saada. Sinu kui aktiivse inimese jaoks on aga ajaaknad sageli liiga suured ja vangistavad nii terveks õhtuks toaseinte vahele.

„Huvitav, kus mu pakk on? Aga miks see postkontorisse saadeti? Ma olin ju terve aeg kodus! Telefon ei helisenud üldse.“ Sina oled nördinud ja kõnekeskuse töötaja nõutu, aga tõde ei paista kusagilt.

Kas mõni neist olukordadest tuleb sulle tuttav ette? Tuleb, jah? Kas sa Parcelsea erapakiautomaadist oled kuulnud? Siin on kümme põhjust, miks sinu koduväravas võiks olla isiklik pakiautomaat.

1. Omniva tarnet kasutades jõuavad pakid otse koju pakiautomaadi hinnaga

Kui varem pidid isikliku pakiautomaadi omanikud kasutama koju kullerdamise teenust, siis nüüdsest saavad kõik erapakiautomaadi omanikud tellida pakid koju pakiautomaadi hinnaga. Seda juhul, kui kasutad Omniva teenust. Nii saad tavapärase pakiautomaadi hinnaga pakid otse koju tellida ja pakiautomaatide vahel orienteerumise asemel päriselt metsa orienteeruma minna.

2. Hoiad kokku oma väärtuslikku aega

Erapakiautomaati omades ei pea sa ilmselt enam kunagi minema ülerahvastatud postkontorisse ega pakiautomaadi juurde. Sinu pakid ootavad sind alati turvaliselt kodus. Kui tellid veebist palju kaupa ja oled harjunud oma liikumist planeerima pakkide kättesaamise järgi, siis edaspidi on sul vabadus oma aega ja teekonda oma eelistuste järgi sisustada ning planeerida. Kui tahad, lähed autoga, kui soovid, rattaga või hoopis jalgsi. Sa ei pea mõtlema sellele, kas jaksad poekotti tassida.

3. Saad korraga kätte toidu, pakid, tööstuskaubad ja ajalehed

Suures toidupoes käimine võtab päris palju aega. Hea, kui kohe poe juures on õige pakiautomaat, kuhu tellida e-kauplustest vajalikke asju. Alati see aga nii ei ole. Toidu tellimine kulleriga on küll lihtne, kuid iial ei tea, kas õnnestub enne kullerit koju jõuda või peab hoopis paar tundi tühja kõhtu kannatama.

Parcelsea erapakiautomaadi omanik saab tellida korraga mitmest veebipoest ja pakid kätte üksteisest sõltumatult ning erinevate kullerteenuste kaudu. Iseteeninduses on võimalik alati kõiki pakke ka jälgida.

Nutikas postkast võtab sinu pakid vastu otse sinu koduukse juures, olenemata sellest, kas oled parasjagu kodus, eemal või teel. Saad korraga kätte nii toidukotid, e-poest tellitud pakid kui ka ajelehed ja kirjad. Postkastil on eraldi lahtrid erinevates suurustes pakkide jaoks.

4. Sa ei pea muretsema ka siis, kui oled pikemalt eemal

Isiklikku pakiautomaati saab asju tarnida mitu korda päevas ja seda ei pea pärast iga kättetoimetamist tühjendama. Teavituse saad muidugi kohe, kui saadetis on kohale jõudnud. Kuna postkastil on lahtreid kolme saadetise jaoks, on see hea lahendus ka puhuks, kui oled ise ära või pikemalt puhkusel.

5. Kontaktivaba üleandmine

Erapakiautomaadi abiga saad oma tellimused kätte täiesti kontaktivabalt. Sa ei pea kullerilt pakki vastu võttes enam isiklikult alla kirjutama.

6. Erapakiautomaadi kaudu saad ka pakke välja saata või pakke kellelegi pealevõtmiseks jätta

Parcelsea pakiautomaat ei ole vaid saadetiste vastuvõtja, vaid saadab neid ka välja. Kas tuttav tahab laenata tööriista, kuid sina plaanid juba varem kodust lahkuda? Pole probleemi – jäta tööriist nutipostkasti. Kas soovid e-poest tellitud pakid tagastada? Pole probleemi, jäta pakid pakiautomaati ning kuller saab need sealt peale võtta. Kas müüsid internetis mõned oma vanad riided maha ja ostja ei soovi pakiautomaadi eest maksta? Pole probleemi, jäta riided erapakiautomaati ja ostja saab need pakiautomaadist kätte.

7. Erapakiautomaat toimib kõigi kullerteenustega

Erapakiautomaadi teenus on avatud kõigile kullerteenustele. Saad tellida oma eelistatud veebipoest, ilma et peaksid tarnevõimalusteni jõudes oma meelt muutma ja teises poes nullist alustama. Selle teenuse avatus tähendab ka seda, et kapp on integratsioonivaba ja selle kasutamiseks ei ole vaja spetsiaalset äppi. Kulleritele meeldib see väga ja tarbijatele samuti. Avatus toob kaasa veel ühe eelise – nimelt selle, et kui vanaema tahab sulle oma jalutuskäigu teekonnal õunakooki jätta või sõber laenatud raamatu tagasi tuua, on see lihtsamast lihtsam!

8. Isiklik pakiautomaat on paindlik, sobib nii koju kui ka ärile

Parcelsea isiklik pakiautomaat sobib nii eramajapidamistele, paarismajadele, ridaelamutele kui ka ettevõtetele.

9. Nutikas lahendus aitab hoida ka keskkonda

Kui sinu pakki ei õnnestu kätte toimetada esimesel katsel, reostavad kullerteenuse auto korduvad sõidud asjatult keskkonda. Kui valid nutikama lahenduse, vähendad oma pakkide ökoloogilist jalajälge.

10. Mõistlik valik kõigi osaliste jaoks

Teenuseosutajad, kaupmehed ja sina tarbijana jagate üht unistust: et kuller saaks kauba üle anda esimesel katsel. Kui see ei toimi, muutub see kõigi jaoks tüütuks. Kullerfirma jaoks on ebaõnnestunud kohaletoimetamiskatse päris korralik kulu. Kui see kulu jääb ära, peaks ajapikku teenuse optimeerimine muutma kõigi jaoks soodsamaks ka tarnekulu.

Kas kõlab hästi? Kui jah, siis kasuta tellimisel sooduskoodi ESMATELLIJA – nii saad Parcelsea isiklikku pakiautomaati üks kuu proovida täiesti tasuta!

Kui oled Parcelsea erapakiautomaadist huvitatud, esita tellimus siin: parcelsea.omniva.ee

Jaga
Kommentaarid