Pärast arvukaid naljakaid viperusi algab lõpuks kauaoodatud jõulupidu! Ja kui kõigil on salmid loetud, laulud lauldud, tantsud tantsitud ja jõulukingid käes, üllatab jänes Adalbert külaelanikke – ta teeb teatavaks ootamatu uudise. Ning siis algab uus pidu – veelgi rõõmsam, naljakam ja hoogsam kui jõulupidu! Mis uudis Aadalbertil oli? Tule ja vaata seda oma silmaga! Ja lusti Leiutajateküla rahvaga kaasa.

Delfi ning Pere ja Kodu esitlevad – palavalt armastatud Leiutajateküla Lotte uhiuus etendus on valmis! Erakordne ning põnevust tekitav vaatemäng pakub elevust igas vanuses vaatajale. Vaid ühel detsembrikuu nädalavahetusel muutub Unibet Arena (endine Saku Suurhall) imepäraseks talvevõlumaaks, kus toimuvad ainult viis Lotte ja kadunud jõuluvana etendust.

Teksti autoriks on legendaarne Janno Põldma, muusika on kirjutanud Priit Pajusaar ning muusikale teksti Leelo Tungal, kunstnikeks Heiki Ernits ja Iir Hermeliin.

Lavastajaks Ain Mäeots (Vanemuine). Koreograaf on Alice Aleksandridi.

Osades: Gerli Padar-Parmas, Camilla Miranda Parmas, Jaanus Tepomees, Hardo Adamson, Mait Malmsten (Draamateater), Sepo Seeman, Ott Lepland, Piret Krumm, Veikko Täär, Ragne Pekarev, Tiit Sukk (Draamateater), Ott Raidmets (Endla Teater), Nele-Liis Vaiksoo, Priit Volmer (RO Estonia), Märt Jakobson, Lauri Liiv, René Soom (RO Estonia), Liisa Pajusaar, Wanda-Helene Ollep, Mattias Metsalu ja paljud teised.

Laval astuvad üles orkester Siim Ailma dirigeerimisel ja ETV Lastekoor Aarne Saluveeri juhendamisel.

Lotte etendused toimuvad:
8. detsembril kell 11, kuhu ootame ka kõiki lasteaiarühmasid ja klasse.
8. detsembril kell 18
9. detsembril kell 12
9. detsembril kell 17
10. detsembril kell 12

Osta pilet PILETITASKUST kohe nüüd, et tagada oma perele parimad kohad!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid