Kuidas stressi vastu võidelda? Eriti kõige stressirohkemal ajal ehk praegu? Inimeste väliskeskkond muutub detsembris ju tundmatuseni: kõik kohad on jõulukinkide reklaame täis ja mida päev edasi, seda suuremat segadust too üleküllus tekitab.

Seda enam, et kingitusi ootavad sinult kõik: lapsed, elukaaslane, kolleegid, vennad-õed, isegi emad-isad, ämmadest-äiadest rääkimata. Eriti viimastest, sest ega nad oma maimukest sulle niisama abikaasaks andnud – sul tuleb selle eest maksta! Ning jõulukingitused on parim mõeldav vorm.

Mõni ime siis, et su hormonaalne tasakaal sellises olukorras pea peale lendab ning süda ja veresoonkond hulluks lähevad. Stressihormoonid panevad su organismis pidu ja sa ei suuda ära oodata, millal need pagana jõulud läbi saavad. Õnneks on doktor Raual selle kõige vastu rohtu.

Lubage välja kirjutada ajaloo tõhusaima jõulustressi ravimi retsept: Tele2 stressivaba kingiost. Tarvitada üks kord päevas kuni kaebuste kadumiseni. Esimene doos võtta nüüd ja kohe!

Jumalaga, autodest tiined parklad ja masse täis kaubanduskeskused – stressivaba ostlemine toimub sinu elutoas! Või minu poolest kasvõi köögis, kui nii otsustad. Las jääda turul tunglemine neile, kellel selleks aega ja närve on. Sinul ja minul ei ole.

Ühe eest pean siiski hoiatama. Nimelt on äsja mainitud ravimil tõsised kõrvalmõjud. Tähtsaim neist on üleostmine. Sest kuulge: mobiilipakettide hinnad kuni 40% all, koduinternet 20% soodsamalt, Go3 teleteenus suisa tasuta, tosin tipptelefoni kriminaalse soodukaga – kuidas on sellest kõigest võimalik rahuliku südamega mööda jalutada?

Ja seda ikka mäletad, kuidas ma Samsungi Freestyle’i projektoriga peaaegu et abielluda tahtsin? Mis sa arvad, palju see Tele2-s praegu, enne jõule maksab? Kohe ütlen, enne lähen ostan endale ja oma lähedastele paar tükki ära, muidu saavad veel otsa.

Ning justkui sellest kõigest veel vähe oleks, loositakse kõigi stressipatsientide vahel välja 5000 eurot Tesla rendikrediiti. Aga seda lauset sa enam lugeda ei jõudnudki, sest kui su ajust vähemalt veerand töötab – ja töötab ju palju rohkem –, oled sa ammu Tele2 stressivaba ostlemise keskkonnas.

Häid stressivabu pühi!

Jaga
Kommentaarid