Igaühele meist on antud siin elus võimalus teha, mida iganes me soovime. Samamoodi on antud igaühele meist võimalus teha head. Teha mistahes heategusid, mis on meie võimuses. Olgu need siis suured või väikesed, peaasi, et kedagi aitavad või kellegi päeva ilusaks teevad. Alati pole oluline, et tegu oleks millegi ülisuure või üliolulisega, ka väikesed heateod on teinekord kellelegi määrava tähtsusega.

Samamoodi on meie kõigi elus ka võimalus, et eneselegi ootamatult vajame ise ühel hetkel kellegi abi, kellegi heategu. See võib meid tabada väga ootamatult. Ja nii meiega juhtuski. Siinkohal pöördusime Tallinna Lastehaigla Toetusfondi poole. Me saime abi! Fondi toega oleme saanud mitmel korral käia Saksamaal keerukatel operatsioonidel.

Meie lugu algas sellest, kui saime teada, et meie juurde otsustas sündida üks imeline hing. Pikkisilmi oodatud pisipoiss ei andnud kõhu sees elades ka kõige väiksemat hoiatusmärki, et peale sündi ootab meid ees palju murepäevi ja südamevalu. Olime end vaimusilmas ette valmistanud hoopis palju rõõmsamateks sündmusteks. Kuid elul oli meile ebameeldiv üllatus varuks.