Ei, me ei ole imelik armastuse kolmnurk, kellest peaks tõsieluseriaali tegema. Me oleme lihtsalt super-parimad-sõbrad. Ma olen 34aastane, aga ükski minu teine sõber ei ole veel lapsi saanud. Nii on see täiesti uus situatsioon meie kõigi jaoks. Lisaks kõigile on need kaks esimest inimest, minu kõige paremad sõbrad.

Ma ei longi minu parimate sõprade joogasessioonidele ja rasedusega seotud koolitustele kaasa, kuid pidevalt ultrahelides käimisest rääkimine, kõhus oleva lapse suuruse võrdlemine erinevate objektidega ja lasteasjade poes peatumine, on pannud mind mõtlema minu rolli ja koha üle nende elus, nii pea kui laps siia ilma on sündinud. Kuhu mahub selles võrrandis parim sõber nii pea, kui siia ilma on sündinud parim laps?

Hilisõhtused ringiuitamised ja planeerimata reisid teise riiki on ilmselt mõneks aastaks lõppenud. Me ei ole rääkinud sellest, mis saab siis, kui laps on sündinud. Kas me ikka lähme pühapäevastele jalka mängudele? Mis juhtub, kui me lähme kõik koos Disney maale? Kas kokasaated, mida me varem vaatasime hakkavad nüüd toimuma lapse nutmise ja rinnaga söötmise taustal?

Parim nõuanne selles osas tuli minu emalt, kes ütles, et laste tulek muudab elu päris palju, aga see ei muuda kõike ühe korraga. Kui mu emal on õigus, siis on mul küllalt aega, et välja mõelda, kus on minu koht nende värskelt lapsevanemaks saanud sõprade elus.