Laura Koert (26) tunnistab, et temagi on ajaviiteks vaadanud TLC telekanalilt sarja “Ma ei teadnud, et olen rase” ning pead vangutanud: no kuidas on ometi võimalik, et enda teadmata rase oled! Ei tasu ikka lõõpida teiste üle, teab ta nüüd. “Muidu oledki ise samas paadis – nagu minuga läks,” tõdeb kolme lapse ema. 

Arst kinnitas uskumatut tõsiasja – rasedust oli juba 17+ nädalat – ja ütles, et uuel nädalal saab ehk juba lapse soogi teada. “Küsisin tohtrilt, mismoodi on võimalik, et ma ei suutnud oma rasedusest aru saada?! Mul oli ometigi juba kaks rasedust varem olnud,” meenutab Laura.

Esiti oli naine ootamatust uudisest nii läbi, et nuttis terve tee arstilt koju. Ei osanud enam kuidagi eluga edasi minna. “Alguses oli mõte rasedus katkestada, sest meie perel polnud kaugeltki plaanis kolmandat last saada,” tunnistab Laura. Teine laps oli veel täitsa beebi, pealegi põdes sageli hingamisteede haigusi. Elati kahetoalises üürikorte­ris. “Šokk oli tohutu. Mitu kuud ei suutnud ma selle mõttega harjuda, kõik tundus nii keeruline,” jutustab naine.