“Mul on palju kohalikke sõpru ja ma olen nende lemmik eestlasest sõber, tõenäoliselt küll ainuke,” naljatab Krislin. Saaremaalt pärit sõnakas neiu läks pärast keskkooli turismimajandust õppima, misjärel töötas Tallinnas laevafirmas ning armus reisimisse. “Olime ju nii kaua suletud riigis, et kui piirid avanesid, tuli võimalust kasutada. Ma ei tahtnud saada selliseks viiekümneseks, kes kahetseb, et muudkui lükkas oma reisikihku edasi, kuni juba hilja.”

Kaheksa ja pool aastat tagasi leidis Londonis aset Krislini elu muutev kohtumine. Ta jäi LAVist pärit Wesleele silma ööklubi tantsupõrandal, kus õega pidutses. Lõuna-aafriklane jutustab, et nad lobisesid varaste hommikutundideni ning ta oli silmapilk tüdrukust sisse võetud. Wesleele meeldis Krislini aktsendiga inglise keel, kuid ta ei suutnud kuidagi ära arvata, kust kohast neiu pärit võib olla. “Kui Krislin ütles, et Eestist, siis mina pidin tunnistama, et ei tea sellest riigist suurt miskit. Mu uudishimu aina kasvas. Mind paelus ka tema naerusuine olek – Krislin on rõõmsa­meelne ja positiivne ning tema lugusid võib päevade kaupa kuulata.”

Krislin muigab ja räägib, et mees tegi kontakti hoidmiseks kavala triki – pani õhtu käigus tema käekotti oma koduvõtmed. “Kui ta järgmisel päeval helistas, et võtmed kätte saada, läksime koos sööma. Ja praktiliselt sealt alates olemegi koos olnud!”

Edasi lugemiseks: