39. rasedusnädala täitudes läksin haiglasse sünnituse esilekutsumisele, et beebi saaks väljaspool kosuda. Sünnitus ise oli… valus nagu ikka, aga siht on ju silme ees ning teada, et lõpuks saab see valu ja vaev kuhjaga tasutud.

Millest värskest Pere ja Kodu numbrist veel lugeda saad, vaata SIIT!

Amelia Miina sündis 22. mail kell 13.20, oli 48 cm pikk ja kaalus 2896 grammi. Tema Apgari hinne oli 9/9. Ainult et… paras ehmatus tabas siis, kui pisikese märja ja nutva beebi endale sülle sain ja temaga lähemalt tutvuma hakkasin. Proovisin tal käest kinni võtta, teate küll, nii et terve tema käelaba on minu ühe sõrme ümber. Aga... ta sõrmedel oli midagi viga! Ühel käel olid kaks sõrme kokku kasvanud ja teisel midagi veel rohkem segamini. Vaatasime oma tita varbad üle ja ka seal oli midagi teistmoodi. Kiiresti saabus lastearst, kes vaatas beebi üle ja luges meile kohe ette hulga uuringuid, mis nüüd lapsega läbi peab tegema. Ausalt, seda mäletan küll ainult läbi udu. 

Miina teisel elupäeval olime esialgsest šokist väheke toibunud ja olukorraga leppima hakanud. Meie beebil puudus osa varbaid ja jalalabadel olid V-kujulised lõhed, tema vasemal käel oli topeltpöial ning kolmanda ja neljanda sõrme kokkukasv. Ka paremal käel oli kolmanda ja neljanda sõrme kokkukasv ja lisasõrm. guma veel enne, kui oli 48 tundi vana.