Kes soovib Mõmmi ja sõprade tegemistega rohkem kursis olla, siis vanad sõbrad on tagasi, seekord teatrilaval. Mõmmi ja sõbrad ootavad kõiki lapsi oma seiklustele kaasa elama Kaja Kultuurikeskusesse 1-10. novembil. Osta pilet SIIT.

See oli pool sajandit tagasi kui Heljo Mänd kirjutas „Mõmmi ja Aabitsa“ ning Mõmmi ja tema sõbrad televisioonis üles astusid.

Üks kooliaasta on kooliskäijatel Karu-Katil ja Karu-Matil, Rebase-Reinul, Jänku–Jutal, Hundi-Uugul ja Hundi-Uudul läbi saanud ning Mõmmi koos Mõmmi-Beebiga on kõik tähed tänu neile kenasti selgeks saanud! Pealegi saab Mõmmi seitsmeseks ja läheb sügisel kooli! Nii tähtsate sündmuste pidulikuks tähistamiseks korraldab Rebase-Rein Mõmmi isale ja emale väikese kontserdi, mida lausa peab kuulma. Tule ja vaata, mis toredad seiklused juba vanu tuttavaid veel ees ootavad.
Populaarsetele nädalavahetuse etendustele on nüüd müügil ka lisapiletid.

Etenduste piletid on müügil Piletilevis.

Lavastuses teevad kaasa juba Mõmmi tegelastena tuntuks saanud armastatud näitlejad – Ivo Eensalu, Katrin Karisma, Raivo Rüütel, Ene Järvis, Külli Reinumägi, Tõnis Rätsep, Tõnu Saar, Paul Laasik jt.

Pere ja Kodu käis filmimas, kuidas uued dekoratsioonid Gunta imearmsas maakodus valmivad, seda vaata SIIT!

Mida räägivad Mõmmi ema ehk Katrin Karismaa-Krumm ja mida Mõmmi ehk Ivo Eensalu, seda vaata SIIT!