Valentinipäev ei ole üksnes vallalistele, romantilist ajaveetmist ja üllatusi vajavad lapsevanemad ehk enamgi. Ärge laske suurt tunnet kaotsi minna, kui väiksed lapsed majas! Päris teie kahe aeg on nüüd olulisemgi kui enne lapsi.

Millest Pere ja Kodu värskest numbrist veel lugeda saad, vaata SIIT!

Eret (34) ja Veiko Tamm (40) on koos olnud neli aastat, abielus sellest ühe. Nad abiellusid, kui naine oli viimast kuud rase – täiesti salaja ja kahekesi. See oli romantiline žest teineteisele, misjärel kutsusid nad lähedased õhtusöögile. “Soovisime, et Emily (11 k) sünni ajaks oleksime ametlikult perekond,” sõnab Eret.

Paarisuhte hoidmiseks on aga mõistagi ka lihtsamaid viise kui nädalavahetus Pariisis ja pereterapeut selgitab, miks see vajalik on. 

Eret on romantilise hingega ning Veiko toidab seda igati – ikka ja jälle üllatab ta naist: toob või saadab lilli, viib välja sööma ja vahel ootamatult reisile. Ka pärast beebi sündi. “Emily sünd on meid kindlasti veel lähedasemaks muutnud. Ta on meie esimene laps ja oleme sada protsenti asjas sees. Õpime ja avastame koos,” on Eret õnnelik. “Samas on argipäev beebiga väsitav. Ma poleks iial uskunud, et üks pisike laps võib elu nii palju muuta

Edasi lugemiseks: