Sama palu teha tal ka kõigi lülititega! Ta võib kindaid ka kanda ja tunda end tõelise superkangelasena, et aitab emal tähtsat koristustööd teha, et viirused perele kallale tulla ei saaks.

Nüüd, kui tema on tegevuses, keskendu ise aga millelegi palju olulisemale, nii olulisele, et seda ei saa kellegi teise hooleks jättagi - telekapuldile.

Mõtle sellele: pult kukub põrandale, tuled köögist kohale söögiste kätega ja tõstad selle diivanile, laps istub sealsamas ja samal ajal aevastab, ta on just tulnud vannitoast ja sa pole kindel, kas ta käsi pärast pissimist ikka üldse pesi. Peagi tuleb uksest sisse mees, viskab kingad jalast ja istub diivanile, vajutab puldil nuppu. Kratsib veidi kukalt ja vajutab uuesti. Kust ta tuli? Bussist? Poest? Kas katsus ka jalast võttes oma kingi, mille küljes sajad bakterid? Kael on tal higine igatahes. Kindel olla ei saa, mitu bakterit ta just puldile hella vajutusega asetas, aga see polegi tähtis, sest neid on seal juba palju. Võid kindel olla, et kui see ka must ei näi, siis puldile see kõik jõuab. Ja nii päevast päeva ja kuust kuusse, vahele veidi küpsisepuru, šokolaadi ja rasvaga haakuvat tolmu, mis jõuab sinna kas või su enda tund tagasi kreemitatud käte tõttu.

Su pult võib olla 20 korda räpasem kui su WC pott just sel põhjusel - kogu pere kasutab seda, ent keegi ei puhasta kunagi.

Võta täna see juba ette, sest Virginia ülikooli uuringute kohaselt püsisid lisaks erinevatele muudele pahalastele ka viirusbakterid teleripuldil 24 tundi aktiivsed. Uuringutes selgus ka, et teleripuldid olid koduste majapidamiste kõige räpasemad esemed, kus lisaks bakteritele, pisikutele ja muule ka hallitust ning seenhaiguste osakesi.

Seda saab puhastada!

Haara õrnalt niiske mikrofiibrist lapp (niisutatud 50/50 vee-alkoholi lahusega), vatipulk või vana pehme hambahari ja hambaork - vahesid ümber nuppude, patareikinniti ja liitekohtade leiad ilmselt rohkem lähedalt vaadates, kui arvatagi oskad. Puhasta!

Ja muuda sama heaks harjumuseks osana oma koristusrutiinis!