Nõuanded pärinevad Pere ja Kodu eriväljaandest Beebi. Järgmine ajakiri ilmub juba novembris ja ettetellimine on alanud!

Ajakiri Beebi on Pere ja Kodu eriväljaanne. See on praktiline ajakiri värsketele vanematele, mis ilmub kaks korda aastas. Täna saad vormistada tellimuse novembris 2020 ilmuvale ajakirjale. Ettetellides on hind soodsam ning võid võita Chicco beebivoodi. Telli SIIT

Kuna Teresal läks Hanna Simona rinnaga toitmine üle kivide-kändude, ootas Teresa lisatoiduga alustamist kannatamatult. “Mulle meeldib kokata ja olin kärsitu, ei jõudnud ära oodata, millal ma saaksin beebile süüa hakata tegema,” meenutab Teresa, kes hakkas lisatoidu kohta uurima siis, kui tütar oli neljakuune. “Tagantjärele olen tänulik, et mu perearst suunas mind jälgima lapse arengumärke ja soovitas oodata, kuni laps ise toidu vastu aktiivselt huvi üles näitab..."

Teema avab põhjalikult toitumisnõustaja Margit Rannamets: "Kuigi lisatoiduga võiks alustada umbes beebi kuuendal elukuul, mil ta seedesüsteem on piisavalt küps, ei ole vanus ainus tegur, mis beebi valmisolekut näitab."

Beebi võiks alustada lisatoiduga siis, kui on täidetud teatud tingimused ning Rannamets valgustab sellestki, mis asi see allergeen ikkagi on, mida tohib ja ei tohi beebile anda ning kuidas suunata teda pakutavat ka sööma?

Edasi lugemiseks: