Vaata SIIT, millest Pere ja Kodu detsembrinumbris veel juttu!

Et poiss end nutimaailma ei unustaks, oli ema seadnud talle äpi kaudu piirangud. “Need said kehtestatud, kui asi väljus kontrolli alt. Ta võis istuda tundide kaupa mängudes. Käitumine läks kurjaks ja pahuraks.” Nüüd tohib Karl olla nädalalõputi telefonis või konsoolis kaks tundi ja koolipäevadel tunni.

"Kuulen talt ikka juttu, et tema sõpru ei kontrollita, see sõber võib teha seda, see võib teha toda, kuid ma ei heitu,” muigab naine.

Võiks ju arvata, et ema tähelepanelikkus ennetas Karli probleeme nutimaailmas. Paraku võib neid tekkida täiesti ootamatus kohas. Nii avastas Liisa end ühel õhtul ärevalt kirjutamas võõrale meesterahvale. Karl oli juba mõnda aega olnud tujutu ja pahur ega tahtnud tele­fonis mängida. Ema küsimise peale vastas, et on sõbraga tülis. Ja kui algul ei osanud Liisa sellest miskit arvata, siis ühel hetkel tundus asi kahtlane. Ta otsustas kontrollida lapse telefoni, kust vastu vaatav oli paras šokk. 

Oma lapse lugu jagavad lisaks ka Kristi ja Laura ning pääsmatu nutimaailma teemat aitavad avada veebikonstaabel ning psühhoterapeut...

Edasi lugemiseks: