• Andu (mandoliin)
  • Volli (akordion)
  • Jakob (akordion)
  • Ruudi (susafon või tuuba)
  • Johannes (trummid)
  • Uudu (kitarr)


Bänd alustas tegevust 5 aastat tagasi Andu eestvedamisel. Esinemisi on palju, kõiki ei jõua vastu võtta kuna laste juurde on ka vaja jõuda. Peamiselt esineb jõuluvanade ansambel laste jõulupidudel ettevõtetes, lasteaedades ja ka omavalitsuste jõuluüritustel. Lastele tekitab palju elevust näha laval nii palju jõuluvanasid koos ja esimestest taktist lauldakse kaasa kogu südamest. Aasta 2020 eristub selle poolest, et kõik konsertid on õues ja vahel võib juhtuda, et pill läheb natuke häälest ära, aga sellest jõuluvanad ei lase end häirida. Tähist on mängu lust ja rõõmsate kuulajate silmad.

Jõulumeeleolu loomiseks on võimalus kolmandat adventi veeta Pere ja Kodu ning Delfi vahendusel jõuluvanadega. Kuidas tähistatakse jõule praegusel keerulisel ajal erinevates riikides? Kas jõuluvanad külastavad sellel aastal kodusid? Sinu lapsel on võimalus videokõne vahedusel seda ise jõuluvanalt küsida.

Jõuluvanad tulevad virtuaalselt kokku Saku Suurhalli üle kogu maailma ehk Eestis toimub jõulumeeste kongress, millest meil kõigil on Delfi ning Pere ja Kodu vahendusel võimalus osa saada. Uskumatu, kui hästi on globaalselt võrgustunud jõuluvanade töö. Räägitakse erinevate riikide jõuluvanade traditsioonidest.

Enne kokkutulekut istub Eesti jõuluvana Raekoja jõulunurgas ja teeb videokõnesid lastega. Link kõnede tegemiseks ilmub siias 13. detsembril.

Jõuluvanaga saab virtuaalselt otse-eetris suhelda 13. detsembril ajavahemikus 15-17.00.

Loodame, et hoolimata raskest aastast leidub meis igaühes piisavalt lapselikku meelt, et kogeda saabuvatel pühadel jõulutunnet või mõnda jõuluime.

Jõuluvanade kongressi ülekannet teostab Global Virtual Solutions.