Kaisukaru

Iga lapse meele teeb rõõmsaks üks armas karu. Neid pehmeid mänguasju võiks teatud vanuses pea pool kodu täis olla, aga kas uus lelu peab ka päriselt uus olema? Mõnigi Uuskasutuskeskuse asukas on samavõrd laitmatus seisukorras kui tavapoest ostes. Natuke tolmu pühkimist ja ehk ka väikest pesu, ning just see teise ringi mõmmik võib osutuda uueks lemmikuks.

Pusle või lauamäng

Puslesid on igale maitsele ja vanusele ning viiruseohust räsitud ajal on see üks tore tubane viis aega veeta. Kaua seal ekraanis ikka jaksad passida! Uuskasutuskeskusest leiab tiptop korras pusle, mille karp näeb välja kui uus ja kus kõik tükid kenasti sees. Samuti võib leida põnevaid lauamänge, mõned seejuures vaid täiskasvanutele. Lehv ümber ja kink valmis!

Uisud

Uisud on neil pühil väga populaarsed, sest on olnud piisavalt pakast, et minna jää ilu nautima. Olge vaid ettevaatlikud veekogudega – sinna ei tohi kunagi üksi minna! Kohati on uisutamine nii popp, et mõnedel uisuväljakutel ei ole võimalik rentida sobivaid numbreid. Isiklik uisupaar on ilus ja nostalgiat tekitav kingitus. Päriselt, jõuluks uisud?

Raamat

Väärtuslik kingiraamat ei pea isegi olema tuttuus, peaasi, et on kingisaajale oodatud, vahest isegi rariteetne teos. Uuskasutuskeskusest leiab nii koka- kui ka eneseabiraamatuid, elulooraamatuid, laia valikut ilukirjandust. Lase kauplusel end üllatada, mis parasjagu valikus on! Ehk on midagi sellist, mida tavapoest enam ei leiagi.

Kootud kinda- või sokipaar

Kiires elurütmis ei jõua ise alati näputööd ette võtta, miks mitte siis kinkida juba valmis käsitööd. Uuskasutuskeskusest leiab nii vähekantud uuelaadset kui ka uut käsitööd. Šokolaaditahvel juurde ja kingitus missugune! Pealegi kulub soe kudum talvisel ajal igati marjaks.Kodusisustus ja iluasjad

Teise ringi nõud on üha nõutum kraam, eriti kui peale sattuda sellele õige kaubamärgiga kannule või tassile või taldrikule. Kingitust tehes ei pruugi teada, mis kingisaaja kollektsioonist parasjagu puudu, seega võib valida lihtsalt mõne toreda valmiskomplekti. Vahvaid kingiideid võib leida ka kodusisustuse riiulilt, olgu selleks kauni ornamendiga pildiraam, antiikne kell, küünlajalg või veinipudeli hoidja.

Ehted

Südamliku kingituse võib leida ka ehete riiulist. Võib-olla on selleks kauniks kingiks eriline pross, võib-olla trendikad kõrvarõngad, võib-olla kaunis kaelaehe või hoopis kena käevõru. Valik on nii põnev, et kui juba kingi ostmiseks läheb, tahaks endale ka midagi valida. Aga miks ka mitte, sest hinnad on väga sõbralikud!