Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu juht Kaili Semm ütles, et möödunud suvi, mil esmakordselt tutvustati traditsioonilise perepeo korraldamise asemel teleülekande formaati, andis kindlust, et inimesed elavad hoolimata muutunud Pardiralli vormist rasket võitlust pidavatele lastele ja nende peredele südamest kaasa.

“Endiselt püsib oht, et suured rahvakogunemised pole pandeemiast tulenevalt meie väikeste kangelaste tervist silmas pidades turvalised. Samas vajavad lapsed, kes peavad oma elu raskeimat võitlust, jätkuvalt meie kõigi tuge ja toetust. Vaimses mõttes isegi rohkem kui eales varem,” ütles Semm. “Täna, 16. aprillil tähistab Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit oma 29. sünnipäeva. Uudis Pardiralli toimumisest on kingitus kõigile meie liidu liikmetele, see on kingitus lootusest ja koos olemisest isegi siis, kui see füüsiliselt pole võimalik,” lisas Semm.

Tänasest alates on internetilehel www.pardiralli.ee võimalik annetust tehes soetada endale, oma perele, sõpradele või ettevõtete töötajatele rallipartide numbreid. Pardiralli eesmärk on kindlustada kõikidele raske haigusega võitlevatele lastele hädavajalik ravi ja vajalikud tugiteenused: psühholoogiline tugi, eripedagoogika, füsioteraapia või muu laste või nende pere jaoks vajalik teenus.

Jaga
Kommentaarid