""Poed on ka pärast sünnitust avatud," ütles mulle sõbranna, kui 6. raseduskuul loetlesin, mida kõike mul veel beebile pole," ütleb Mari-Liis (33). See nõuanne ei takistanud muidugi soetamast kõike, mida lõputud netinimekirjad soovitasid lahkelt, üks pikem kui teine – imetamispadi, mängukaar, voodikarussell muusikaga, ekraaniga monitor, riided, kummut, vann... seda loetelu võiks pea lõputult jätkata.

"Lohutasin end, et kui kõiki asju ka vaja ei lähe, saan need hiljem maha müüa, aga parem olgu ikka olemas. Kui naiivne minust! Kui ma peaks teise lapse veel saama, siis täna jääks mul ilmselt lausa sadu, kui mitte tuhandeid eurosid üldse kulutamata," ütleb ta ja räägib oma tehtud vigadest, et teised saaks neist õppida. 

Ülipopulaarse #Kogumispäevik grupi pikaajaline eestvedaja Kati Voomets (31) on tänaseks 7-kuuse poja ema. Rahaasjade eksperdina räägib tema, milliseid kulutusi ja kuidas ta enne ja pärast lapse sündi tegi ning annab ka kaheksa väga praktilist soovitust mõistlikuks planeerimiseks.

Õpi nende kogemusest