Innustudes kolleeg Tuuli Jõesaare Pere ja Kodu erinumbris Beebi ilmunud artikist, mis käsitles beebiemmede jaoks leiutatud erinevate vidinate otstarbekust, sobrasin oma nüüdseks 5-aastase tütre ja 3-aastase poja beebiaja mälestustes ja eneselegi üllatuseks puhkesin mitmel korral naerma. Olin suutnud sootuks unustada, kuidas suutsin ostuhulluses soetada teiste tibake ülemõtlevate emade eeskujul näiteks luttide ja pudeliotsikute streliseerimisaparaadi. Ometi ei kujutaks ma elu ilma lukuga pidžaamade või pöörleva turvatoolita ettegi. Jaotan enda vajadustest lähtuvalt tooted järgmistesse rubriikidesse: äärmiselt vajalik, nii ja naa ning karikatuurselt kasutu.

Äärmiselt vajalik

"Äärmiselt vajalik" ehk tooted, mis auga võidelnud end rambivalgusse, kuna on mõlema lapsega osutunud möödapääsmatult praktiliseks ja vajalikuks. Oleks keegi mulle enne sünnitust selle nimekirja ulatanud, oleksin olnud talle surmani tänuvõlglane.

  • Tegelustekk. Kõik need kuud, mis eelnevad pööramisele ja roomamisele, on imelised. Sellest olen ma nüüd tagantjärele aru saanud. Asetad beebi tegelustekile, kus tal on põnevad, krabisevad ja helkivad vidinad näppimiseks ning ise teed näiteks samal ajal perele süüa või hüppad kasvõi duši alt läbi.
  • Pöörlev turvahälli alus. Selle muretsesime esimese lapse turvahällis viibimise lõpus ning needsin ennast maapõhja, et varem polnud kulutada raatsinud. Üks efektiivsemalt higistama ja närvi ajavaid asju on röökivat titte auto tagaistmelt ühes hälliga välja koukida, eriti porisel ja libedal ajal, mil igal
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid