Pere ja Kodu ajakiri on alati tahtnud jõuda võimalikult laia hulga peredeni. Seetõttu proovime kajastada võimalikult erinevaid probleeme, leida vastuseid meie lugejate küsimustele-muredele ja olla toeks seal, kus oskame. Veebruarikuus oleme fookusesse võtnud nägemise. Selleks, et laps saaks tunda end enesekindlalt, mängida, õppida või joonistada, on korrektne nägemine võtmesõnaks. Selle kuu jooksul keskendume erinevatele lapseea nägemisprobleemidele, nende ennetamisele-ravile ja loodame seeläbi paljudele vanematele pakkuda nii tuge kui ka väärt nõuandeid.

Selleks, et ka omalt poolt ulatada abikäsi lastele, kelle elukvaliteeti prillid tunduvalt parandaks, kingivad Pere ja Kodu ning Pere Optika viiele lapsele prillid. Täpselt nii nagu laste heaolu on prioriteet Pere ja Kodu jaoks, on see nii ka Pere Optika puhul. Koos Eesti Lasterikaste Perede Liidu ja Eesti Lions klubiga on Pere Optika seetõttu loonud ka „Silmad on südame aken” heategevusfondi, kus kogutakse annetusi lasterikaste perede lastele prillide soetamiseks. Pere Optika prillipoodide omanik Jaan Põrk loodab, et projektiga leitakse üles need inimesed, kelle jaoks kvaliteetsede prillide eest tehtav väljaminek on suur osa eelarvest, mida nad võiksid selle asemel kasutada hoopis perekondlikeks ühistegevusteks.

Just sel samal põhjusel soovimegi aidata viit perekonda, et prille vajavad lapsed ei peaks nägemisvahendit saama ühiste hetkede hinnaga või pidades loobuma millestki muust nende jaoks olulisest.

Kas sinu laps on üks nendest, kes prille vajaks?

  • Saada hiljemalt 28.02 e-posti aadressile britt.ernewein@ekspressmeedia.ee kiri, kus räägid veidi teie perest, lapse nägemisprobleemist ja sellest, kuidas see tema argielu mõjutab ning mille taha prillide soetamine on seni jäänud.
  • Ole oma kirja saates valmis selleks, et soovime loo põhjal teha veebiartikli, millest võiks olla kasu ka teistele vanematele. Teksti toimetamine jäta meie hooleks!
  • Hiljemalt 20.03 võtame valitud peredega otse ühendust.
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid