Saates saab teada, kuidas erineb e-lapsehoid tavalisest ekraaniajast, kuidas on teenuse vastu võtnud Maru Ehituse töötajad, kes teenus piloteerivad ning kuidas erineb tava- ja e-lapsehoidjate väljaõpe? Kuula podcasti!

1x
00:00

KideoCall pakub e-lapsehoidja teenust (ekraani abil) ning idee sündis Liis Siiroja isiklikust vajadusest. 2020. aasta kevadel, mil sai alguse globaalne pandeemia ja riik lukku keerati, sai alguse kodukontori ajastu algus.

Ka Liis oli kodus, koos elukaaslase ja kahe lapsega: 3-aastase tütre ja 6-kuuse pojaga. Esmalt korraldati kodukontor ümber nii, et elutuppa loodi juurde üks töökoht koos arvutilauaga. Liisile meenub mälupilt: mees töötas arvutilaua taga, poeg roomas tema jalge vahel, 3-aastane tüdruk mängis laua kõrval ning Liis astus köögist elutuppa. Tol hetkel kõik justkui nagu töötas. Aga ikkagi, kas nii peakski asjad olema ühes hästi toimivas kodus, kuhu on integreeritud kodukontor?

Liis leppis oma lasteaiaõpetajast emaga kokku, et ema hakkab 3-aastase tütrega videokõne sessioone tegema. Neist sessioonidest said pere jaoks need kindlad kaks tundi päevas, mil kõik toimis päriselt hästi. Mees töötas rahus arvuti taga, tütar mängis videokõne vahendusel teises toas vanaemaga ja poeg magas. Liis nautis vahelduseks oma aega.

Eriolukord lõppes. Liisi ema naases tööle. Vanaema ei saanud enam regulaarselt videokõne sessioone teha. Liis tabas end mõttelt: miks pole olemas võimalust, et saaksin vajalikul hetkel mõne teise videovanaema või online-lapsehoidja veebi kaudu broneerida? Nii algaski KideoCall'i lugu.

Vaata rohkem E-lapsehoidja - KideoCall e-lapsehoidjad

Kui ka Sina soovid mõnda probleemi lahendada, siis saada oma taotlus NULA inkubaatorisse, uue ideede taotlusvoor kestab esimese aprillini. Rohkem infot nula.ee

Jaga
Kommentaarid