VEEBISEMINAR SINU KODUS | „Appi, mu laps ei kuula, mida ma räägin! Mida teha?”

 (35)
Tahaksid mõista, miks sinu laps sind ei kuula?

Soovid, et suudaksid enda emotsioone lapsega suheldes paremini kontrollida? Tahaksid lapsega vähem tülitseda? See kõik on võimalik! Pere ja Kodu koos perekeskusega Sina ja Mina korraldas praktilise veebiseminari „Appi, mu laps ei kuula mind! Mida teha?"

Veebiseminar ehk vebinar „Appi, mu laps ei kuula mind! Mida teha?” — VAATA JÄRGI!

Et vebinaril osaleda ja enda küsimustele vastused saada, ei pea sa kuskile kohale minema. Vebinar tuleb ise sinu juurde!

Vebinari viib läbi Perekoolitusühing Sina ja Mina juhatuse liige Kaileen Mägi.

Vebinaril keskendume teemadele:

1. Kuidas selgelt väljendada seda, mida ma soovin, et laps teeks?
2. Kuidas loobuda tasudest ja karistustest?
3. Mis on tegelikult peidus lapse käitumise taga?
4. Pahandamine ja kärkimine — kuidas see ta ajule mõjub?
5. Kuidas kehtestada piire nii, et omavaheline suhe ei kannataks?

Kaileen on lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia eriala ja enne seda õppinud ka majandust. Ta töötab psühholoogilise nõustajana, kasutades peamiselt coachingu meetodit ja nõustab Gordoni perekoolis lapsevanemaid. Kaileeni peres on 13-aastane poeg ja 7-aastane tütar.

Vebinari osalustasu on 14,99€, mille saad osta vebinari aknast. Osalemistasu maksmiseks sisesta oma mobiiltelefoni number, mille järel saad oma telefonile kinnituskoodi ja makse sooritada. Summa lisatakse sinu mobiiliarvele. Peale makse sooritamist saadki asuda vebinari selle toimumise ajal vaatama. Vebinari saad ka järele vaadata 21. juunini.

Seotud lood:

Vebinari eest tasumine on seotud Sinu mobiilinumbriga. Kui oled veebikoolitusel osalemise eest tasunud varem ja/või mõnest teisest arvutist, küsitakse sinult veebikoolitust vaatama asudes uuesti koodi, et sind tuvastada.

Mõnusat õppimist — tervete peresuhete nimel!

Vormista ka Pere ja Kodu proovitellimus, seda saad teha SIIT!

Vebinari saad ka järele vaadata kuni 21.juunini.