Ühel hetkel tundis Sille, et on oma abieluga ummikus. Vaatamata sellele, et ta armastas oma meest ja pidas temast väga lugu, tundis ta, et sellisel kujul suhet enam jätkata ta ei taha. „Tundsin pidevalt kurbust, igatsust, teineteisest eemaldumist, üksildust, mittemõistmist,” meenutab Sille. „Olime mõlemad õnnetud. Midagi olulist oli puudu ja ma ei teadnud, mis see on.”
Sille tuli kriisist välja (loos räägib ta, kuidas ta seda tegi) ja on nüüdseks suhtekriisis olevaid paare juba mitmeid aastaid aidanud: üks soovib veeta rohkem aega koos, teine pühendab liigselt aega tööle, tervisesporti või sõpradega välja käimisele. Kes soovib tulla toime valusa kõrvalsuhte kogemusega või vabaneda ahistavast armukadedusest. On palju ka neid, kel tekitavad probleeme erinevad vaated seoses rahaga, laste kasvatamisega ja kodutöödega. Pöördutakse ka murega, et ollakse teineteisest eemaldunud või kirg kadunud.

Hiljaaegu tuli Sille vastuvõtule paar, kes oli otsustanud lahku minna ja nad elasid juba eraldi, kuid tahtsid rahumeelselt arutada lastega seonduvaid küsimusi...

Edasi lugemiseks: