Nüüd on Kristel Hawaii saarestiku suuruselt teisel saarel Mauil elanud juba nii mõnedki aastad. Teisel saareaastal kohtus ta seal oma praeguse elu­kaaslase, Coloradost pärit Bradiga, ja nüüd on neil armas tütar Trin-Elli, lähedastele Trinnu.

Brad sattus saarele kinnisvaraäriga seoses. Paari kohtumine oli aga proosaline – nad olid naabrid ning sporti harrastav Kristel käis õhtuti kõndimas. Ükskord kutsus ta Bradi kaasa, kuigi naabrimehel oli tegu, et sportlikul naisel kannul püsida. Tutvus arenes ning Kristel avastas, et mehe tagasihoidliku koore all on mõnus huumorimeel ja südamlikkus.

Brad: “Siin on võrratult kaunis – aasta ringi soojad rannad, küürvaalade ränne jne. Kuid miski pole valmistanud mulle rohkem rõõmu kui jagada saare ilu oma tüdrukutega, Kristeli ja Trinnuga.”

Südamehääle sunnil tuli Kristel pärast lapse sündi ajutiselt töölt ära. USAs on vanemahüvitise aeg väga lühike, vaid kuus kuni kaheksa nädalat. Enamik naisi naaseb tööle paarikuuse lapse kõrvalt, kuid Kristel seda ei suutnud.

Edasi lugemiseks: